Kurz poslušnosti

neustálý nábor nových zájemců

Do kurzu poslušnosti je možné se přihlásit kdykoliv. Není potřeba čekat na žádný konkrétní termín.

10 lekcí

Kurz poslušnosti se skádá z deseti hodinových lekcí.

individuální přístup

Lekce se budou účastnit vždy nejvýše dva týmy (člověk a pes) pro maximální zachování individuálního přístupu.

elektronické výcvikové materiály

Po každé lekci obdržíte elektronický dokument se shrnutím dané lekce.

Co v kurzu pejska naučíte?

Kromě toho se také dozvíte, jak zvládat s pejskem různé problémové situace, naučíte se mu lépe porozumět a užijete si společnou zábavu.

Pro koho je kurz vhodný?

Jak se do kurzu přihlásit?

Pro přihlášení do kurzu stačí vyplnit registrační formulář. Ve formuláři vyplníte mimo jiné i své časové možnosti, podle kterých se budu snažit vypisovat lekce. Formulář obsahuje také kolonku na dotazy, takže pokud by vás ještě něco zajímalo, tak není potřeba mě ještě zvlášť kontaktovat. Po vyplnění vám zašlu na vaši emailovou adresu ještě dokument s podrobnějšími informacemi o kurzu (co si vzít s sebou, podrobný popis cesty na cvičák apod.) a domácími úkoly na první lekci. Následně už si můžete zarezervovat libovolnou lekci v rezervačním systému. Vyplnění registračního formuláře je nezávazné, pokud si nezarezervujete žádnou konkrétní lekci, tak s vámi na trénink nebudu počítat.

Kolik to stojí?

1 200 Kč

Nejčastější dotazy

Začněte co nejdříve, protože je jednodušší problémovému chování předcházet, než ho pak napravovat. Pokud máte malé štěňátko, tak se můžete lekce zúčastnit až po jeho plném naočkování. Klidně se ale registrujte už dříve a já vám prozatím mohu zodpovědět vaše dotazy nebo vám doporučit literaturu k nastudování. Můžete se však zúčastnit i se starším psem.

Kromě jedné hodinové lekce týdně se mnou je samozřejmě potřeba trénovat i samostatně. Nemusíte však trénovat několik hodin denně, což by v případě štěňat bylo i nevhodné, ale takových pár minut minimálně dvakrát denně by to určitě chtělo.

Kurz je možné zaplatit v hotovosti na závěr první lekce. Na první lekci je možné se ještě rozhodnout, jestli chcete absolvovat celý kurz a pokud ne, tak zaplatíte jen za tuto lekci (120 Kč). V opačném případě pak zaplatíte celou částku najednou (1200 Kč). Pokud byste chtěli platit přes účet, tak je možné se na tom individuálně domluvit.

Kurz je nutné absolvovat během čtyř měsíců od první lekce. Automaticky se tato doba prodlouží, pokud bych na danou dobu z nějakého důvodu nevypsala lekce. Je možné se individuálně domluvit na prodloužení, například z důvodu zdravotních problémů vás nebo vašeho psa. V takovém případě mi o tom ale, prosím, dejte vědět ještě před uplynutím této čtyřměsíční lhůty.

Pokud není řečeno jinak, tak trénink probíhá v areálu Kynologického klubu Třebíč – Nové Dvory.